Jsme realitní kancelář s jasnou vizí, jednoznačně orientovaná "pro makléřsky" nikoli "pro kancelářsky". Naším cílem je bezpečný, rychlý a profesionálně vedený obchod s nemovitostmi s komplexní nabídkou dalších služeb. Vždy hájíme zájmy našeho klienta a je lhostejno, zda se jedná o majitele nemovitosti nebo poptávajícího či kupujícího. 

 


 

 

Jistota

Zcela nejdůležitějším aspektem naší práce je maximální bezpečnost procesu a jistota obou stran.
Proto k úschově finančních prostředků využíváme výhradně advokátní úschovu a  smlouvy jsou podepisovány pod dohledem advokátní kanceláře.

Profesionalita

Makléři Reality 5 jsou znalí celého procesu prodeje nemovitosti , včetně návazných a souvisejících potřeb a služeb. Proto VŽDY budete mít pouze jednoho partnera, který zajistí ve spolupráci s právníky či dalšími odborníky, hladký průběh prodeje

Kvalita

Makléři Reality 5 se pohybují na trhu s nemovitostmi minimálně 5 let a a vzhledem k těmto dlouholetým zkušenostem jsou schopni zajistit nebo zprostředkovat veškeré související či potřebné služby  a to v maximální možné kvalitě. 

 

Jednoznačnost

Již na počátku prodeje či koupě nemovitosti   majitel, popř. zájemce o koupi či pronájem ví zcela přesně, jaké náklady budou s obchodem nebo pronájmem  spojeny.
Nic netajíme, ani cenu za naše služby nenavyšujeme . 

Informovanost

Po  celou dobu prodeje budou všechny zúčastněné strany stejně informováni o všech změnách, které probíhají v rámci celého prodejního či rezervačního procesu. Zde jsou pro nás obě strany jednoznačně rovnoceným partnerem.