Tento zcela unikátní a velmi opomíjený způsob spolupráce mezi realitním makléřem a dopručitelem jsme dovedli k vyšší úrovni, než je v našich krajích zvykem. Opět jsme se inspirovali v zahraničí a v tomto modelu jsme schopni nabídnou spolupracujícím osobám velmi slušný výdělek. Nejedná se tedy pouze o "přívýdělek" k Vašemu současnému zaměstnání, ale možnost velmi zajímavých peněz do Vašeho rodinného rozpočtu!

 

 

Tato spolupráce je vhodná pro aktivní důchodce, studenty, maminky na mateřské dovolené, hypotéční poradce a další.

 

Veškeré vzájemné vztahy jsou smluvně podloženy. 

 

Kvalitním Doporučitelům jsme, patrně jako jediní,  schopni nabídnout tuto práci na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr.


 

KDO JE DOPORUČITEL?

U úspěšných doporučitelů a to nejen v oblasti realit, fungují jenoduché modely

  • jedná se o člověka, který se pohybuje v určité oblasti lidské činnosti,je zde známý a na jeho doporučení ostatní dají. Typickým příkladem jsou hypotéční makléři, prodavači specializovaného zboží nebo barmani  
  • jedná se o člověka, který má poměrně volného času, je komunikativní a stýká se s řadou lidí, kteří nemají společný zájem. Typickým příkladem je aktivní důchodce, maminka na mateřské dovolené či student

 

Pro všechny tyto lidi je společný jeden znak - nemají chuť, čas nebo zájem pracovat v realitách jako realitní makléři, ale přesto se velmi často setkávají s lidmi, kteří prodávají nebo poptávají nemovitost. 

Nabídku za zprostředkování nebo doporučení nemovitosti naleznete téměř v každé RK. Běžná odměna je 5-10% z obchodu bez DPH. U nás si kvalitních lidí vážíme a proto : 


V Reality 5 , jako v celé naší  koncepci, stavíme na dlouhodobé spolupráci a proto jsme schopni nabídnout doporučitelům

až 25% z celkové provize