Ochrana osobních údajů

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti (zákon č. 480/2004 Sb) jsou nabídky nemovitostí zasílané elektronickou poštou obchodním sdělením ve smyslu tohoto zákona. V případě, že AYYA sro, Reality5 nebo makléř Reality5 (dále jen "provozovatel") získá od klienta, uživatele nebo náhodného návštěvníka stránek reality5.cz  (dále jen „návštěvník“) jeho e-mailovou adresu a telefonní číslo v souvislosti s poptávkou nemovitosti (koupě či nájem), nabídkou nemovitosti (prodej či pronájem), zájemcem o spolupráci v rámci konceptu Reality5 nebo v souvislosti s žádostí návštěvníka o zasílání informací a novinek ohledně nabízených nemovitostí, je společnost za splnění dalších zákonných podmínek oprávněna emailovou adresu a telefonní číslo návštěvníka využívat pro potřeby šíření obchodních sdělení týkajících se vlastních produktů a služeb. Návštěvník má vždy možnost jednoduchým způsobem  tento souhlas odvolat nebomá možnost zaslat vedení provozovatele (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) zaslat informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány.
Provozovatel je oprávněna zpracovávat osobní údaje poskytnuté jí návštěvníky těchto stránek jen podle zákona o ochraně osobních údajů (zákon č. 101/2000 Sb., v pozdějším znění). 

Splnění informační povinnosti o zpracování osobních údajů

Osobní údaje poskytnuté návštěvníky webových stránek reality5.cz budou zpracovávány jako osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“), reality5 je správcem těchto údajů, a to pro obchodní a marketingové účely, zejména zasílání nabídek nemovitostí a služeb reality 5. Osobní údaje budou zpracovávány provozovatelem po dobu neurčitou. Osobní údaje mohou být předány pobočkám nebo makléřům pouze v rámci koncepce reality 5.  Makléři budou zpracovávat osobní údaje za účelem zprostředkování prodeje, koupě, pronájmu či jiné dispozice s nemovitostí, a to po dobu neurčitou.
Veškeré osobní údaje jsou chráněny v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. V souladu se zákonem o ochraně osobních údajů má každý právo nahlížet do svých osobních údajů, právo opravovat je a také má další práva v souladu s ustanovením § 21 zákona o ochraně osobních údajů. Pokud se bude návštěvník domnívat, že jeho práva v oblasti ochrany osobních údajů jsou porušována, je oprávněn podat stížnost Úřadu pro ochranu osobních údajů

Obsah webových stránek

Vyobrazení, články, inzeráty a jiné informace zveřejněné na twebových stránkách reality5.cz  mohou být kopírovány pouze pro osobní potřebu návštěvníka stránek a nesmí být dále uveřejňovány bez předchozího písemného souhlasu příslušného realitního makléře nebo vedení společnosti AYYA s.r.o.
Obsah webových stránek je chráněn podle autorského zákona (zákona č. 121/2000 Sb., v platném znění), zákona o ochranných známkách (zákona č. 213/1995 Sb., v platném znění) a případně dalších právních předpisů.
Přestože jsou tyto webové stránky průběžně aktualizovány, provozovatel upozorňuje  návštěvníky na možnost, že se na těchto webových stránkách mohou vyskytnout i údaje, které nejsou aktuální.