Blog Reality 5

Zkušení makléři a profeionálové, pro které je obchod s nemovitostmi každodení chleba, se zde podělí nejen o své zkušenosti , ale také o své názory, proč český realitní trh je takový, jaký je. Budeme se věnovat nejen procesům a realitnímu obchodu, ale také investicím do nemovitostí, zajímavostem a všemu, co se , byť vzdáleně, týká nemovitostí. Pokud chcete být informováni, přihlaste se k odběru článků a my se s Vámi o své zkušenosti rádi podělíme. Zároveň Vám, našim budoucím čtenářům, slibujeme, že o všechny zajímavé články, které se objeví na internetu, bude informovat, případně tyto články okomentujeme. 


 Návrh věcného záměru zákona o poskytování služeb realitních zprostředkovatelů se nachází v další fázi legislativního procesu. Poté, co návrh prošel vnitřním připomínkovým řízením (tj. v rámci MMR), byl dne 24. 3. 2015 rozeslán do meziresortního (tzv. vnějšího) připomínkového řízení. Lhůta pro uplatnění zásadních připomínek končí dnem 15. 4. 2015.

Při prodeji či koupi nemovitosti se setkáte s různými typy makléřu či "takémakléřů". Na trhu se pohybujeme dostatečně dlouho, s makléři

se setkáváme a také slyšíme pochvaly či námitky prodávajících či kupujících. Zde předkládáme několik postřehů, jak by měl vypadat profesionální realitní makléř.